............................................................................................................................................................. Naša galéria

................................12. stretnutie historických vozidiel FIAT 600
.................................................... 2. – 4. júl 2017
............. (Ňárad, Veľký Meder, Gabčíkovo, Győr a Pannonhalma v Maďarsku)
.......

..................Prvý júnový víkend (2.-4.6.2017) sa konalo už 12te stretnutie 600viek na Žitnom ostrove (v obciach Ňárad, Veľký Meder, Gabčíkovo, Győr a Pannonhalma v Maďarsku).
V piatok poobede sme sa takmer všetci stretli v penzióne Platan v obci Ňárad a pri večernom guľáši a naťahovaní akordeónu debatovali do neskorej noci.


...............

„Takmer všetci“ preto, lebo niektorí mali doraziť v sobotu ráno, ale nedorazili. V polovici cesty zmarili plány jednej posádke technické problémy s dobíjaním a na baterke a bez zapnutých svetiel sa musela vrátiť do BB. Cestou naspäť aspoň využili ešte takmer prázdne kúpalisko v Dudinciach.

„Ňáradovci“ ráno po raňajkách a úvodnej rozprave za asistencie doprovodných vozidiel smerujú na prehliadku maďarského mesta Győr, cestou však ešte ocenenie starostom Ňáradu najkrajšej, čerstvo nalakovanej 600vke.

Honosný obed v maďarskej Čarde predznamenal ďalšiu nádhernú atrakciu, prehliadku historického opátstva v Pannonhalme ale aj ďalšie nečakané technické problémy.
Zlomený unášač poloosi zasadil KO ďalšiemu vozidlu, ktoré Maďarsko opustilo na odťahovke.


...........................

Už sa pomaly stáva tradíciou, že každé stretnutie je obohatené nejakou náhodnou, miestnou svadobnou akciou a tak ani tento rok ich neobišlo svad. fotografovanie.

Po večeri vo Veľkom Mederi prichádza na rad servisná výmena spomínaného zlomeného unášača v spolupráci bratov Beskydovcov a p.Šudyho. Ďakujeme !!!

Večerné posedenie sa nieslo v znamení 60.narodenín p.Ondrášika. Osobitné ocenenie si vyslúžila aj Libuša za spoluprácu pri organizácii doterajších stretnutí.

...........................

Po nedeľných raňajkách sa rozdali tradične pamätné listy a netradične aj darčekové tašky a smerujeme do Gabčíkova.
Ďalšie ocenenie primátorom mesta a odchod na plavbu loďou cez plavebné komory.

Následná a zároveň záverečná návšteva kúpaliska vo Veľkom Mederi spôsobila rozruch návštevníkov a opäť sa rozdávali primátorské ocenenia za najkrajšie auto a cena smoliarovi.

Veľké poďakovanie za organizáciu horúceho stretnutia p.Alexandrovi Neverymu so Silviou a tradične Edovi s Libušou.
Výborne zorganizované, aj keď slabšia účasť.

Tak snáď o rok !!!galéria I

galéria II